Medyum Şeref Batur Hoca

Medyum Şeref Batur Hoca Samsun’da doğmuş ve yüksek lisans öğrenimini birçok üniversitede tamamladıktan sonra  Antalya – Alanya’ya yerleşmiştir. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından fikir ve öngörüleri için kendisine tanınmış ya da tanınmamış bir çok kişinin başvurduğu Modern Zamanın – 21.Yüzyılın Kahini’dir. Türkiye ve bir çok ülkede yaşanan bir çok olayı gerçekleşmeden önce görerek internet sitelerinde ve sosyal medyada paylaşmıştır.
Halen genel anlamda ve kişilerin geleceğine ve sorunların çözümüne yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Gelecek okumanın dışında, kişilerle birebir ilgilenerek iyiliğe, başarıya ve mutluluğa ulaştıracak konularda manevi şifacı, manevi destekçi, danışman ve aslen Medyum Hoca  olarak yaşamlarına inanılmaz katkılarda bulunmuştur. Gizliliğe verdiği önemden ve kişilerin özel yaşamına duyduğu saygıdan dolayı, gerek konuşmalarında, gerekse röportajlarında ünlülerin isimlerini  vermediğinden, örnekler göstermeye de gerek duymamaktadır.

Medyum Şeref Batur Hoca aşk büyüsü, sevgiliyi geri getirme, giden eşi, karıyı, kocayı geri döndürme, barıştırma, kavuşturma, aşk büyüsü, istediğiniz kişiyi aşık etme, karıyı / kocayı eve bağlama, kaynana vb. dil, göz bağlama, yapılan büyüleri bozma, çözme, her türlü büyü, vefk, muska işlemleri, hüddam, havas, ebced, cifr ilmi, yıldızname bakımı, manevi destek, musallat, cin kaçırma ve dualarla tedavi konularında yardımcı olmaktadır.

Etiketler:, , ,