Medyum 616 views 0

Cinci Hocalar

İnsanların en büyük korkularının başında kendilerine cin denen ruhani varlıkların musallat olması gelmektedir ki bakıldığında cin musallatı bulunan kişilerin üzerinde çok büyük etkiler bırakıyor olduğunu görebilmek kesinlikle ve kesinlikle mümkündür. Cin musallatı konusunda tıbbi konuda kesinlikle herhangi bir çözüm bulunmuyor olması nedeniyle kişilerin bu konuda yardım eli uzatılmadığı görülüyor olsa dahi, medyum kişiler cin adlı ruhani varlıklar karşısında da etkili yöntemleri bulunuyor olan kişilerdir. Buda cin musallatı ve cin ruhani varlığı konusunda bulunan korkuların biraz olan giderilmesini sağlamaktadır. Cin musallatı üzerine medyumlar tarafından hazırlanan vefk ve muska çeşitleri sizleri bu konu üzerine çok daha bilinçli ve aynı zamanda da korkusuz hale getirebilir.

Bu konuda ve başka manevi konularda ayrıntılı bilgi ve destek almak için 0 544 976 65 55 numaralı telefondan Medyum Şeref Batur Hoca'yı arayın.

Bir önceki yazımız olan Astral Seyahat Teknikleri başlıklı makalemizde astral seyahat, astral seyahat nasıl yapılır ve astral seyahat teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir