Medyum 367 views 0

Bebeklerin Ağlama Sebepleri Albastı

Bebeklerin yaşamlarını çok daha iyi şekilde sürdürmesi ve gelişene kadar iyi şekilde beslenerek büyütülmesi gerekir. Aksi halde ileri ki yaşlar da sağlık sorunları ile karşı karşıya kalarak ölüm risklerini kendilerine çekmesi söz konusu olabilir. En sık bebek rahatsızlanmalarının başında bebeklerin sürekli ağlamaları gelir. Bebeklerin ağlama sebepleri araştırıldığında ise bu konuya en net cevabın kesinlikle nazar ya da kötü ruhi varlıkların musallatı gelmektedir. Bakıldığında bebeklerin ağlama sebepleri konusunda medyumlar da daha çok bebekleri rahatsız eden ruhani varlıkların musallatından dolayı olduğunu söylemektedir. Bu ve bunun gibi birçok farklı şekilde bulunuyor olan bebeklerin ağlama sebepleri onları dıştan koruma kadar manevi olarak da koruyarak ortadan kaldırılabilir.

Bu konuda ve başka manevi konularda ayrıntılı bilgi ve destek almak için 0 544 976 65 55 numaralı telefondan Medyum Şeref Batur Hoca'yı arayın.

Bir önceki yazımız olan Astral Seyahat Nedir? başlıklı makalemizde astral seyahat anlamı, astral seyahat nasıl yapılır ve astral seyahat nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir