Medyum 2.042 views 0

Astral Seyahat Teknikleri

Dönem dönem söz konusu olan astral seyahat üzerine birçok farklı sorunun yaşanabilecek olduğu her geçen gün medyumlar tarafından yapılan açıklamalar ile artık daha net bir sonuç almış bulunuyor ve astral seyahat tehlikeleri konusunda herhangi bir bilgiye sahip olmadan bu şekilde sizlere sunulması mümkün bulunan hizmetlere yaklaşmamanız tavsiye ediliyor. Bakıldığında ise astral seyaha tehlikeleri arasında ki en önemli kriter kesinlikle ölüm tehlikesinin bulunuyor olmasıdır. Ayrıca astral seyahat tehlikeleri bununla da sınırlı kalmıyor ve kişileri yanlış verilen hizmetler neticesinde delirte biliyor. Bu nedenle kişi ya da kişilerin özellikle de astral seyahat konusunda bulunuyor olan astral seyahat tehlikeleri konusunda bilgi edinmesi mutlaka önerilmektedir.

Bu konuda ve başka manevi konularda ayrıntılı bilgi ve destek almak için 0 544 976 65 55 numaralı telefondan Medyum Şeref Batur Hoca'yı arayın.

Bir önceki yazımız olan Astral Seyahat başlıklı makalemizde astral seyahat, rüyada gezmek ve uykuda gezmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir