Medyum 353 views 0

Astral Seyahat Nedir?

Astral seyahat hakkında net bilgileri bulunuyor olan kişilere medyum denilmektedir ve medyumlar astral seyahat konusu üzerine en etkili bilgileri kendilerinde bulundurmak konusunda başka kimseye en ufak bir taviz vermemektedir. Astral seyahat nedir gibi soruların kişiler tarafından sık şekilde soruluyor olması nedeniyle medyumlar bu konuda birkaç açıklamada bulunmuştur. Astral seyahat nedir ya da ne gibi hizmetlerin bu konuda veriliyor olduğuna dair bilgileri daha net şekilde alabilmek istiyorsanız günümüz içerisinde ki en iyi medyumlar tarafına ait bulunuyor olan İnternet sitelerine ulaşabilirsiniz. Astral seyahat nedir sorusuna genel olarak kişinin ruhunun bedenini terk ederek istenilen ortama gönderilmesine denilmektedir ve bu konuda mutlaka dikkatli olunması gerektiği de bilinmesi gereken en önemli kriterlerin başında gelir.

Bu konuda ve başka manevi konularda ayrıntılı bilgi ve destek almak için 0 544 976 65 55 numaralı telefondan Medyum Şeref Batur Hoca'yı arayın.

Bir önceki yazımız olan Astral Seyahat Teknikleri başlıklı makalemizde astral seyahat, astral seyahat nasıl yapılır ve astral seyahat teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir